• 99 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia związana z obchodami 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzieci z grupy 5 latków pod bacznym okiem swoich pań wychowawczyń, pani Ali i pani Marzenki przedstawiły piękną część artystyczną o treściach patriotycznych, na którą składały sie wiersze i piosenki oraz ludowy taniec polonez, jaki dzieci zatańczyły. Nie zabrakło również wspólnego odsłuchania Mazurka Dąbrowskiego - hymnu Polski. Składamy podziękowania dzieciom za piekny występ.

• Pasowanie na Przedszkolaka

30.10.2017

Dzień 30 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich "Motylki” oraz pani dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Teresa Kochan dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz mały słodki upominek.

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania, nabytych przez 2 miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci.

• Dzień Komisji Edukacji Narodowej

14.10.2017

14 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem.

Na twarzach pani Dyrektor, pań nauczycielek oraz pracowników obsługi pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej. Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy naszym podopiecznym, którzy pięknie zaprezentowali dla wszystkich zaproszonych gości, specjalnie przygotowany na tę okazję występ.

Pani Dyrektor złożyła nauczycielom ciepłe życzenia radości i sił, których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące. Dopełnieniem tej szczególnej uroczystości były wspaniałe czerwone  róże, które przedstawiciele Rady Rodziców, także obecni na uroczystości, wręczyli wszystkim nauczycielkom i pracownikom. Znalezione obrazy dla zapytania czerwona róża

• Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka

20.09.2017

• Pożegnanie starszaków

07.06.2017

"Tu w tym przedszkolu dobrze nam było,

Lecz niestety, to co dobre się skończyło.

Dość zabawy, czas do pracy-

Dziś mówimy my - starszacy-

Żegnaj, żegnaj nam przedszkole”.

tymi słowami wiersza  grupa 6 – latków pożegnała się ze swoim przedszkolem, paniami, kolegami, koleżankami i beztroską zabawą. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te cztery lata spotkały. Po zaprezentowaniu przygotowanego występu, pięknie odtańczonego poloneza  Pani dyrektor Teresa Kochan wręczyła wszystkim dzieciom pamiątkowe dyplomy ukończenia „starszaków”, tabla i książeczki oraz podziękowania rodzicom, za pomoc i współpracę  z  przedszkolem . Życzymy powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych.