• Tygodniowe menu

PODWIECZ.

15.04.24

Poniedz.

Kawa na mleku, chleb słonecznikowy, masło, kiełbasa sucha krakowska, jajko, papryka kolorowa, ogórek świeży, roszponka                                        Pomarańcz

Zupa kalafiorowa. Spaghetti mięsno – warzywne, ogórek świeży w słupki.

Kompot owocowy/woda

Mleko, rolada biszkoptowa z jabłkami pieczona na w przedszkolu.

16.04.24

Wtorek

Kakao, buła kukurydziana masło, twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, ogórek świeży, papryka kolorowa,

Gruszka

Zupa wiosenna. Cielęcina w sosie kremowym, kasza bulgur, buraczki z jabłkiem.

Kompot owocowy/woda

Płatki corn flakes na mleku.

Chispy jabłkowe

17.04.24

Środa

Kawa na mleku, chleb razowy, masło, pierś delikatna, pomidorki koktajlowe, ogórek świeży, kiełki

Zupa porowa z ziemniakami. Makaron z jabłkami smażonymi i jogurtem naturalnym.

Kompot owocowy/woda

Mleko, bułka kruszak z masełkiem.

18.04.24

Płatki owsiane na mleku, bakalie, chleb żytni, masło, papryka, ogórek świeży.

Banan

Zupa krupnik z kaszą jęczmienną. Kotlet siekany, frytki z pieca, marchewka z chrzanem.

Kompot owocowy/woda

Budyń domowy, winogron pokrojony w kosteczkę.

19.04.24

Piątek

Kawa na mleku, chleb słonecznikowy, masło, jajko w sosie jogurtowo-ziołowym, papryka, ogórek świeży.

Kiwi

Zupa  krem z zielonego groszku., Ryba w panierce, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej.

Jogurt owocowy, podpłomyki